Rezervace ubytování/auta

Pokud vytvoříte rezervaci do 28. 2. stačí uhradit zálohu ve výši 2 000 Kč. Od tohoto data již činí záloha 50% ceny ubytování. Platbu prosím proveďte nejpozději do 7 dnů od potvrzení rezervace na účet č. 5379681033/0800. Do poznámky uveďte Vaše jméno a příjmení a termín rezervace. V případě neodeslání této platby Vám bude rezervace zrušena!

Při samotné rezervaci je potřeba zvolit počet hostů v domě během Vaší dovolené - tyto prosím uveďte do kolonky "Kapacita". Tak se také dozvíte cenu za ubytování. Stejným způsobem si můžete rezervovat také auto při pobytu v Rojales. Není potřeba "Přihlásit se k účtu". Po vytvoření  rezervace Vám přijde na e-mail potvrzení a poté budete z naší strany zkontaktováni přes telefon.  Informace k platbě naleznete v sekci Ceník a rovněž Vám budou odeslány do e-mailu (zkontrolujte raději spam).

Vaši rezervaci můžete zrušit nejpozději 20 dní před zahájením pobytu. V takovém případě Vám bude strhnuto 10 % z částky za pobyt (toto opatření je zavedeno z důvodu, aby klienti neblokovali více termínů a poté si nevybrali jeden s nejlevnějšími letenkami). V případě pozdějšího zrušení vašeho pobytu, než 20 dnů před jeho začátkem, Vám bude strhnut storno poplatek v podobě uhrazených 50 % ceny ubytování. Toto můžete eliminovat tím, že si uzavřete cestovní pojištění včetně varianty storna.

Minimální ubytovací kapacita apartmánu č. 1 během hlavní sezóny od 1. 6. do 30. 9. jsou 2 osoby, resp. minimální poplatek za noc je 2000 Kč. Pokud tedy vytvoříte rezervaci pouze pro 1 či 2 osoby, bude Vám naúčtována cena 2000 Kč za noc.

Minimální ubytovací kapacita apartmánu č. 2 a apartmánu č. 3 během hlavní sezóny od 1. 6. do 30. 9. jsou 4 osoby, resp. minimální poplatek za noc je 3200 Kč. Pokud tedy vytvoříte rezervaci pouze pro 1-3 osoby, bude Vám naúčtována cena 3200 Kč za noc.

Minimální ubytovací kapacita domu během hlavní sezóny od 1. 6. do 30. 9. je 6 osob. Pokud tedy vytvoříte rezervaci pouze pro 2 či 3 osoby, bude Vám naúčtována cena, jako by byly ubytováno 6 osob.

Bez ohledu na počet osob v domě bude dům k dispozici vždy jen pro Vás, tedy nebude doplněna kapacita domu dalšími hosty.

Pro rezervaci využijte tento rezervační formulář