Dům v Rojales

Pokud hledáte ubytování pro větší počet osob, či preferujete klidný pobyt mimo hlavní ruch přímořského letoviska, dům v Rojales (mapa) je ten pravý pro Vaši dovolenou! 

Tento krásný dům disponuje celkem 4 ložnicemi, prostornou vnitřní i venkovní kuchyní s velkým obývacím pokojem a 3 koupelnami s toaletami, prostornou venkovní terasou a střešní terasou s nádherným posezením, na které se nachází mj. vířivka plně k dispozici pro hosty domu. Kapacita domu je 10 osob. Minimální počet hostů během hlavní sezóny od 1. 6. do 30. 9. jsou 4 osoby. Pokud tedy vytvoříte rezervaci pouze pro 2 či 3 osoby, bude Vám naúčtována cena, jako by byly ubytovány 4 osoby.

Během pobytu můžete plně využívat pračku a na začátku pobytu pro Vás budou přichystány čisté ručníky, ložní prádlo, 3x fén, plážové osušky a slunečníky. Každý pokoj je navíc vybaven klimatizací, obývací pokoj a jedna z ložnic i televizí s českými programy. 

Rovněž si můžete zapůjčit auto, které zajisté využijete jak k cestám k moři (8 minut autem), tak k solným jezerům, bahenním koupelím, pozorování plameňáků či výletům do hor. 

Pouhou 1 minutu od domu se nachází komunální bazén, který je Vám k dispozici zdarma po celou dobu pobytu. Dům je vhodný mj. pro rodiny s dětmi, a to i pro ty nejmenší, pro které je zde zdarma k dispozici cestovní postýlka a celkem 5 autosedaček různých typů a velikostí. Navíc je pouhé 2 minuty chůze od domu vzdáleno dětské hřiště pro nejmenší, hřiště pro větší děti je vzdáleno 5 minut chůze. Rovněž pouhých 7 minut chůze od domu se nachází velký supermarket. Dům je výhradně nekuřácký.

Bez ohledu na počet osob v domě bude dům k dispozici vždy jen pro Vás, tedy nebude doplněna kapacita domu dalšími hosty.

To vše můžete mít od 500 Kč/osoba/noc.

REZERVACI MŮŽETE PROVÉST ZDE.

Auta k zapůjčení při pobytu v domě v Rojales

(po kliknutí na jednotlivou fotografii se Vám otevře stránka s detailními informacemi a fotkami auta)

Fotogalerie domu