Apartmán č. 3 v Guardamar del Segura

Preferujete-li ubytování co nejblíže moři, jistě budete nadšeni z tohoto apartmánu pouhých 50 metrů od hlavní městské pláže plné restaurací, kaváren a cukráren. Apartmán se skládá ze 3 plně klimatizovaných ložnic pro celkem 5 hostů, koupelny, kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje s televizí a obrovskou terasou o rozloze 30 m². Oproti ostatním apartmánům u moře je navíc obrovskou výhodou fakt, že se se apartmán nachází v krytém a bezpečném vnitrobloku, takže Vás nebudou rušit auta ani lidé z ulice.

Během pobytu můžete plně využívat pračku a na začátku pobytu pro Vás budou přichystány čisté ručníky, ložní prádlo, plážové osušky a slunečníky. Obývací pokoj je mj. vybaven televizí s českými programy (i pro děti). Apartmán je výhradně nekuřácký.

V případě zájmu Vám zajistíme auto k zapůjčení, které Vám bude přistaveno (a také vyzvednuto) přímo u apartmánu, a to za cenu 25 €/den.

Guardamar del Segura (mapa) je ideální město pro rodiny s dětmi, které vyhledávají poklidnou dovolenou v jednom z nejhezčích, nejbezpečnějších a nejoblíbenějších letovisek ve španělské oblasti Costa Blanca (Alicante).

Velký supermarket se nachází 10 minut chůze od apartmánu a 300 metrů od apartmánu je krásný park Reina Sofia s promenádou.

Minimální počet hostů v apartmánu během hlavní sezóny od 1. 6. do 30. 9. jsou 4 osoby, resp. minimální poplatek za noc je 3 200 Kč. Pokud tedy vytvoříte rezervaci pouze pro 1 - 3 osoby, bude Vám naúčtována cena 3 200 Kč za noc.

To vše můžete mít od 600 Kč/osoba/noc.

REZERVACI MŮŽETE PROVÉST ZDE.

Fotogalerie apartmánu